Panjur Sistemleri

Panjur Sistemleri

Pencere dışına takılan, yatay olarak ve açılır kapanır biçimde üst üste bindirilmiş dar Alüminyum lamellerden ya da plastik parçalardan oluşturulmuş, güneşi ve rüzgârı önlemeye yarar. Otomatik ve mauel seçenekleri bulunmaktadır. firmamız bünyesinde uzman kadromuzla imalatı ve montajı yapılmaktadır. uyguladığımız tüm ürünler firmamız garantisi altındadır.

ALÜMİNYUM KEPENK SİSTEMLERİ

Budak Yapı Teknik Cam Balkon olarak Firmamız bünyesinde İşyerleriniz için otomatik kepenk sistemleri Alüminyum kepenk hizmeti vermekteyiz. Yaptığımı her iş firmamız garantisi altındadır.

Otomatik Panjur Sistemleri

Otomatik panjur üretim ve montajları adına otomatik bir yapı altında üç farklı sistem bulunmaktadır. Monoblok kutulu panjur, dıştan takma panjur ve detay (gizli kutulu) panjur çeşitleri tercihe ve kurulum alanlarına göre değişmektedir.

Motorlu Panjur Sistemleri

Binaları ve bütün yapıları güneş ışığı başta olmak üzere, olumsuz doğa koşullarının etkilerine karşı korumak için pencerelere uygulanan ve iyi bir yalıtım sağlayan sistemlerin genel adıdır panjur. Yapı güvenliği için de etkili bir yöntem olan ve binaları art niyetli girişimlere karşı koruyan panjur sistemleri, teknolojinin getirdiği yeniliklerle entegre edilerek motorlu ve otomatik olarak yeniden dizayn edildi. 

Yaptığımız Diğer İşler

× WhatsApp dan yazın!